vaše první tetování? není se čeho bát

Vaše první tetování? A máte strach?

Není se čeho bát, většinou právě klienti kteří mají trochu strach jsou nakonec překvapení, že to nebylo tak hrozné jak čekaly. Samozřejmě, návštěva v tetovacím salónu není aroma masáž vonným olejem, oproti tomu ale ani žádný ring pro bojovníky UFC.

Jde o narušování kůže a většinou je bolest citelná až v pozdější fázi tetování. Z 90% prví dvě hodiny tetovaní budete cítit spíše jako lechtání s občasným bodnutím. Až když je kůže již narušená a je potřeba doladit odstín nebo přidat barvu pak je bolest citelnější. V tuto chvíli přichází na řadu podpůrné krémy nebo postřiky, které tetování znecitliví a jde tak ještě další hodinu tetovat aniž byste museli kousat madla tatérského křesla.

Každý má práh bolesti trochu jinde a každý může cítit bolest odlišně. Přesto platí. Nemějte strach. Nejste na mučidlech, ale u tatéra

...a, věřte mi.

Až se podíváte na vaše nové tetování, pak řeknete jen

...Jooo. Stálo to za to.
 

amazingmiketattoo

 

novinka: tatérské kurzy

Nově amazingtattoo pomáhá i budoucím tatérům splnit si své tatérské sny. Nabízíme celou řadu kurzů pro tatéry.

klasický kurz s Akreditací MŠMT: Po dokončení kurzu obdrží uchazeč osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT.

Speciální kurzy zaměřené na konkrétní problematické části tetování, které mohou zabrat i několik let než se je naučíte dělat správně a precizně. Pomůžeme vám zvládnout dokonalé linky, perfektní stínování, oslňující jasné barvy, realistické portréty a jiné. Koukněte na naše nové stránky www.taterskekurzy.cz a staňte se vy tím tatérem s velkým T.

amazingmiketattoo.cz