jak probíhá sezení

Jak takové sezení probíhá.


Po vašem příchodu si napřed připravíme tetované místo. Oholíme a řádně vydesinfikujeme.

Posléze připravíme motiv, který pomocí speciální emulze obtiskneme na připravenou kůži. V tuto chvíli máte možnost posoudit, zda je motiv přesně podle vašich představ a vše vám 100% vyhovuje.
Nyní motiv musí zaschnout a usadit se na kůži alespoň 10 minut.

V tuto chvíli si připravím Barvy. Odstíny připravuji svoje vlastní a díky tomu bude vaše červená i jiné barvy naprosto jedinečné. Používám ty nejkvalitnější barvy značek World famous ink, Dynamic ink a Moms Millennium ink

Jehly na tetování jsou také v té nejvyšší kvalitě a jejich dokonalé ostří, které vždy před tetováním pro jistotu kontroluji i u nových a zabalených jehel zajistí, že trauma z narušení kůže bude co možná nejmenší.


Máme připraveno a jdeme na to.

V průběhu tetování si můžete postěžovat ( každý tatér je tak trochu i kněz) . Kvalitní zvuková aparatura, která perfektně ozvučí prostor tetovacího studia se nám postará o to abychom neměli dlouhou chvíli a čas při tetování co možná nejlépe utíkal. Zároveň si u mě aspoň trochu odpočinete od starostí všedních dní.


V průběhu tetování je dle potřeby možné udělat kdykoliv pauzu na protažení, osvěžení nápojem, který vám samozřejmě rád připravím nebo nutnosti toalety.


Tetujeme maximálně 5 hodin tetovacího času v jednom dni. Překročením této doby bychom riskovali vaše zdraví a zkomplikovaly pozdější hojení.
Do tetovacího času nepočítám pauzy ani úvodní a konečné rituály.

Sezení tedy začíná například v 8 hodin ráno a odcházíte ve 2 až 3 hodiny odpoledne.(Doporučuji vzít si sebou drobnou svačinku, sendvič.)Čas je možný nastavit podle vašich možností. Mějte ale na paměti že po ránu jste odpočatí a tetování je tak mnohem snesitelnější než po celodenním pracovním vytížení.


Po úspěšném tetovacím dní, následuje očištění tetování od krve, přebytečné barvy a za pomoci speciálních přípravků pro tetovací Studia i vyčištění rány pro lepší hojení a zabránění případné infekci.


Dále nové tetování oblepíme derma fólií, která obsahuje speciální hojivou složku a zároveň zajišťuje, že vaše nové tetování zůstává v prvotní fázi hojení v maximální čistotě.
Více najdete v sekci péče o tetování.

 

amazingmiketattooamazingmiketattoo

 

 

Za jak dlouho může být další sezení?

Ideální doba, pro zahojení tetování je 30 dní. Povrch tetování a stroupky jsou většinou do 14 dní zahojené a můžete tak mít pocit, že je vše v pořádku. Hojící proces ale ještě neskončil, jen se přesunul do spodní vrstvy kůže a zde hojení pokračuje dalších 14 dní.

Proto je nejvhodnější a nejbezpečnější vydržet 30dní a teprve po této době rozšiřovat nebo dodělávat tetování.
 

Menší práce okolo 10 krát 10 a jiné podobné velikosti, nebo malá tetování jsou samozřejmě natetované v průběhu jednoho sezení.
Při výběru konkrétního motivu i odhadu času a počtu sezení vám samozřejmě rád poradím a vše s vámi zdarma rád prodiskutuji. 

amazingmiketattoo